FILMY REKLAMOWE.RELACJE DRONEM
VIDEO MARKETING.

Tworzymy historie.
Profesjonalny film dla firmy
.

Tworzymy filmy reklamowe o firmach, produktach, usługach oparte na scenariuszu. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem i ekipą filmową, która dociera do klienta na terenie całej Polski.

Nagrywamy z ląd i powietrza. Nagrywamy ujęcia, które dla innych są nieosiągalne. Usuwamy z nagrań obiekty lub osoby. Produkcja filmów reklamowych rozwinęła się z połączenia naszej pasji i doświadczenia. Nagrywamy filmy promocyjne dla firm, prezentacyjne, korporacyjne, instruktażowe, relacje z wydarzeń i inne.

Relacje dronem i nagrywanie filmów z powietrza. Współpracujemy z Urzędami Miasta, firmami, klubami sportowymi. Filmujemy z powietrza profesjonalnym sprzętem. Posiadamy certyfikat UVAO operatora bezzałogowego statku powietrznego. Latamy dwoma dronami DJI Mavic Pro Pratinium oraz DJI Inspire 2 + Zenmuse X4S. Oferujemy relacje dronem, wykonanie zdjęć i nagrań z powietrza. Nagrania filmów.

FILMY REKLAMOWE – RELACJE DRONEM – MONTAŻ FILMU

od 449 PLN

Relacje dronem

.

WYCENA

Napisz do nas, jakiego filmu potrzebujesz, przygotujemy wycenę.

.

Nagranie krótkiego filmu reklamowego na Youtube.

od 1000 PLN

Napisz do nas, jakiego filmu potrzebujesz, przygotujemy wycenę.

WYCENA

Nasze realizacje.

Pozostałe usługi.

TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH

Tworzymy nowoczesne witryny internetowe odpowiadające aktualnym trendom, responsywne, wygodne w nawigacji i przyjazne wyszukiwarkom.

POZYCJONOWANIE WWW

Pozycjonujemy strony internetowe na rynku polskim. Bazujemy na najlepszych etycznych działaniach, które przynoszą stałe i bezpieczne efekty.

FOTOGRAFIA PRODUKTOWA

Tworzymy profesjonalne zdjęcia na potrzeby sklepów internetowych. Obrabiamy graficznie i optymalizujemy.

Zaufali nam.

Chciałbyś mieć film o swojej firmie? Interesuje Cię video marketing?

.

Kontakt.

Filmy reklamowe dla firm.

Nagrywamy filmy reklamowe z lądu i powietrza. Tworzymy historie o firmach, które przyciągają uwagę. Nagranie filmu reklamowego odbywa podczas się jednego dnia zdjęciowego, po którym wykonujemy profesjonalną obróbkę nagranych zdjęć i montaż. Przygotowujemy filmy prezentujące firmy, a także filmy promocyjne, instruktażowe. Każda firma jest inna, dlatego każdego traktujemy indywidualnie tworząc scenariusz do filmu. Napisz do nas, wyślemy Ci nasze propozycje.


Potwierdzam zapoznanie się z obowiązkiem informacyjnym i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Promeo Media w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Polityka prywatności (pole obowiązkowe)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Promeo Media w celu przesyłania materiałów handlowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym. (pole nieobowiązkowe). Informujemy, iż Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości na adres e-mail: wypisz@promeomedia.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.

Płońsk.

  • Mateusz Zawadka
  • ul. Warszawska 63a, Stojadła
  • 05-300 Mińsk Mazowiecki
  • NIP: 822-232-12-23
  • REGON: 366910218