PACKSHOTY - fotografia produktowa.
WYKONANIE.RETUSZ.OBRÓBKA.

Wykonujemy PACKSHOTY.
Sesja zdjęciowa Twoich produktów
.

Packshoty, a inaczej zdjęcie produktowe to fotografia danego przedmiotu na jednolitym tle – najczęściej na białym . Profesjonalne wykonanie fotografii produktu to złożony proces wymagający odpowiednich narzędzi i wiedzy fotografa. Przy wykonywaniu zdjęcia należy mieć na uwadze odpowiednie ustawienie światła, aparatu oraz samego produktu, by uwydatnić jego atuty. Każde zdjęcie poddawane jest obróbce graficznej, która jest złożonym procesem poprawy kolorów, wyodrębniania tła, usuwania skaz na produkcie, łączeniu kilku produktów w jedno zdjęcie, a nawet dodawaniu odpowiednich refleksów lub cieni. Każde zdjęcie zapisane jest w odpowiedniej konfiguracji zależnej od tego, czy zdjęcie będzie wykorzystywane w reklamie, na banerach, czy w Internecie. Oferujemy profesjonalną sesję zdjęciową produktów.

100 PLN1

Cena wyjściowa za wykonanie zdjęcia produktu najwyższej jakości

.

60 PLN1

Cena wyjściowa za wykonanie zdjęcia produktu bez obróbki graficznej

.

Cena wyjściowa za wykonanie zdjęcia produktu najwyższej jakości

100 PLN1

Cena wyjściowa za wykonanie zdjęcia produktu bez obróbki graficznej

60 PLN1

1 Podane ceny są cenami netto za jedno zdjęcie. Minimalne zamówienie 500 PLN. Przy zamówieniu powyżej 10 sztuk cena ustalana jest indywidualnie.

Obróbka graficzna zdjęć.
Poprawimy
Twoje zdjęcia.

Zdjęcia bardzo mocno oddziałują na nasze uczucia i opinie związane z danym produktem, czy usługą. Zwłaszcza w Internecie, gdzie nasi potencjalni klienci tylko za pośrednictwem zdjęć mają szansę zapoznać się z produktem. Jeżeli sprzedajesz wysokiej jakości produkt lub usługę to nie powinieneś zamieszczać na stronie zdjęć słabej jakości lub takie, które nie są poddane obróbce graficznej. Klienci podświadomie odczują, że coś tutaj nie gra i zniechęci ich to do zakupu. Dlatego wychodzimy Ci na przeciw i oferujemy profesjonalną obróbkę graficzną już tych zdjęć, które posiadasz na stronie. Zdjęcia sprzedają. Grafika na stronie mówi więcej niż tysiąc słów.

10 PLN1

Kadrowanie, korekcja kolorów, ostrości i jasności zdjęcia

.

40 PLN1

Szparowanie zdjęcia, tworzenie refleksów i cieni, korekcja kolorów i  ostrości, optymalizacja zdjęcia dla Internetu

.

Kadrowanie, korekcja kolorów, ostrości i jasności zdjęcia

10 PLN1

Szparowanie zdjęcia, tworzenie refleksów i cieni, korekcja kolorów i ostrości, optymalizacja zdjęcia dla Internetu

60 PLN1

1 Podane ceny są cenami netto za jedno zdjęcie. Minimalne zamówienie 500 PLN. Przy zamówieniu powyżej 10 sztuk cena ustalana jest indywidualnie.

Nasze pozostałe usługi.

TWORZENIE STRON

Tworzymy nowoczesne witryny internetowe odpowiadające aktualnym trendom, responsywne, scrollowane, wygodne w nawigacji i przyjazne wyszukiwarkom.

POZYCJONOWANIE WWW

Pozycjonujemy strony internetowe na rynku polskim i zagranicznym Bazujemy na najlepszych etycznych działaniach, które przynoszą stałe i bezpieczne efekty.

PROJEKT LOGO

Projektujemy logo firmowe oddające charakter prowadzonej działalności. Twoje logo to Twój znak rozpoznawczy i zarazem pierwszy krok do rozwoju firmy.

IDENTYFIKACJA WIZUALNA

Tworzymy kompleksową identyfikację wizualną firmą. Projektujemy katalogi internetowe (pdf) i wersje papierowe: wizytówki, ulotki, broszury, cenniki.

EXPORT

Rozwijamy sprzedaż zagraniczną. Budowa kanałów sprzedaży i sieci dystrybucji w krajach Europy, Afryki, Ameryki Południowej i Północnej, Bliskiego Wschodu.

Zaufali nam.

INTERESUJE CIĘ FOTOGRAFIA REKLAMOWA LUB OBRÓBKA ZDJĘĆ?

.

Kontakt.

Zdjęcia produktów.

Wykonujemy profesjonalne zdjęcia produktów dla sklepów internetowych. Zdjęcia wykonujemy w wielu ujęciach na tle białym lub czarnym. Po wykonaniu każdego zdjęcia przystępujemy do profesjonalnej obróbki graficznej, dzięki czemu produkt świetnie się prezentuje na zdjęciu i zachęca do zakupów.


Potwierdzam zapoznanie się z obowiązkiem informacyjnym i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Promeo Media w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Polityka prywatności (pole obowiązkowe)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Promeo Media w celu przesyłania materiałów handlowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym. (pole nieobowiązkowe). Informujemy, iż Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości na adres e-mail: wypisz@promeomedia.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.

  • Mateusz Zawadka
  • ul. Warszawska 63a, Stojadła
  • 05-300 Mińsk Mazowiecki
  • NIP: 822-232-12-23
  • REGON: 366910218