Nie pozwolimy, abyś dał się zwieść tanim ofertom pozycjonowania

Pozycjonowanie stron WWW

Pozycjonowanie strony internetowej – jaką ofertę wybrać?

Nie daj się omamić tanimi ofertami pozycjonowania, nie pozwolimy abyś płacił innym za nic nie robienie. Tanie pozycjonowanie nie istnieje, to tylko wędka na pozyskanie klientów, którzy nie mają wiedzy o pozycjonowaniu. Jeśli nie chcesz, aby pozycjonowaniem i promocją Twojej firmy zajmowała się osoba bez doświadczenia, która nie czuje potrzeb firmy, która nawet nie wie, co masz w ofercie, to nie inwestuj w tanie pozycjonowanie, bo to najkrótsza droga do straty pieniędzy zainwestowanych w „tanie pozycjonowanie”.

Przestrzegamy przed tanim pozycjonowaniem

Większość naszych klientów to producenci i firmy, które odeszły od dużych agencji SEO, które pozycjonowały im strony za 500 zł miesięcznie. Dlatego, czujemy się zobowiązani do ostrzeżenia innych do NIE PÓJŚCIA TO DROGĄ. To co widzimy, co „tanie” agencje SEO wyrabiają ze stronami klientów, woła o pomstę do nieba. Już nawet nie fakt, że „biorą się” za stronę klienta po 3-4 miesiącach po podpisaniu umowy, ale nie mają żadnego pojęcia o profesjonalnym pozycjonowaniu stron. Nie wykonują podstawowych działań, chociażby nie zgłaszają wszystkich wersji strony do GSC. (szok). Badając ich działania, oczy wychodziły nam na wierzch ze zdziwienia. Jeśli już raczą cokolwiek „tknąć” to robią tyle nieładnego bałaganu, że lepiej aby już nic nie robili.

Mądrze inwestuj w profesjonalne pozycjonowanie przez specjalistę

W naszej firmie pozycjonowaniem stron zajmują się specjaliści. Już pierwszego dnia po podpisaniu umowy rozpoczynamy działania. Wykonujemy systematyczną optymalizację i prowadzimy profesjonalne pozycjonowanie, które przynosi naszym klientom wysokie i pewne efekty. Doskonale wiemy, co nasi klienci mają w ofercie, badamy ich branże, często doradzamy co zmienić, aby strona przyniosła sprzedaż. Angażujemy się w rozwój, z racji, że każda branża rządzi się swoimi prawami, często rozwijamy współpracę i budujemy nowe kanały pozyskiwania klientów.

Duże agencje kontra specjaliści SEO

Na polskim rynku marketingu internetowego jest dużo agencji mamiących klientów tanimi ofertami pozycjonowania. Są to agencje, które w 80% zatrudniają handlowców, ich zadaniem jest złapać klienta tanią ofertą i na tym niestety najczęściej kończy się ich praca. Klienci poirytowani brakiem efektów tracą nie tylko przysłowiowe 500 zł miesięcznie, ale przede wszystkim swój cenny czas. Duże agencje SEO oferujące tanie pozycjonowanie stron obsługują kilka tysięcy klientów miesięcznie. Zatem zanim podpiszesz z nimi umowę, pomyśl czy w gronie tysiąca innych klientów będziesz dla nich istotny? To jest największa bolączka małych firm, które nie znając branży pozycjonowania powierzają strony w ręce dużych agencji, którym się nie chce zoptymalizować właściwie strony i przeprowadzić skutecznego pozycjonowania.

Małe agencje mają dla Ciebie czas

My mamy dla Ciebie czas, aby poznać ofertę, aby zbadać rynek, aby przeprowadzić audyt strony, aby systematycznie optymalizować stronę, aby śledzić statystyki i profesjonalnie pozycjonować stronę.  Zajmujemy się stronami naszych klientów – codziennie i to nas odróżnia od innych i daje pewne efekty.

Chcesz dołączyć do grona naszych wypozycjonowanych klientów?

Napisz do nas.

    Zostaw swój komentarz tutaj